Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Visi vyrai – kiaulės, mano vaikas yra pats geriausias ir aš neturiu nieko, kuo galėčiau apsirengti


Visoms lytiniu būdu nepatenkintoms nuokrušoms, dejuojančioms, kad visi vyrai yra kiaulės, aš mėgstu su neslepiamu džiugesiu atsakyti, kad esu mačiusi tik kiaulę–vorą. Tas padaras, beje, buvo animacinis. Kiaulių–vyrų mačiusi nesu ir apie juos nieko nežinau. Esu susidūrusi su vyrais, dėvinčiais prasmirdusias kojines, žinau neištikimų vyrų, pažįstu visokiausių vyrų, tačiau apie vyrą–kiaulę, kaip ir apie minotaurą, sklando tik gandai. Galiausiai aš supratau, kad kiaulė–vyras yra kompleksuotų, mažaverčių moteryčių galvytėse egzistuojantis ir dėl visko kaltas baubas. Tiesą sakant, tai net ne baubas, o mažytis nuo darbų ir kasdienybės nusivaręs baubelis, kuris, vakarais srėbdamas savo įmitusios pačios paruoštus barščius, svajoja apie vyšnią su grietinėle ant stangrios nepažįstamosios krūties. Todėl jis tiki prisikėlimu iš mirusiųjų ir meldžia Dievą būti jam gailestingesniu pomirtiniame gyvenime.

Supermotinoms, visur spygaujančioms, kad jų angelėlis yra pats gražiausias, protingiausias ir manančioms, kad Žemė sukasi ne aplink Saulę*, bet apie jų apsisnarglėjusį pyplį, nepraleidžiu progos pasakyti, kad pampersiukais, seilinukais, visokiais niuniuniukais apsikrovusios nuotrupos atžala yra tik jos pačios dėmesio centre ir jokia kavinė neprivalo išjungti muzikos vidury dienos vien todėl, kad mažasis Tomutėlis paniro į sapnelį, kol mamytė su draugyte geria kavytę. Niekam neįdomu, kada Gabrytė pradėjo ropoti, kada Ernestukui išdygo pirmasis dantukas, niekam neįdomios tos jūsų socialiniuose tinkluose talpinamos nuotraukos su jūsų mažais rėksniais. Pogimdyminis tokių junkytojų laikotarpis trunka mažiausiai dvidešimtmetį ir, jeigu nebėgsite, jos išles jums smegenis taip, kad pradėsite nekęsti visų pasaulio vaikų. Jūs išklausysite, kaip mažylis pradėjo guguoti, iškęsite pasakojimus apie ėjimus į darželį, į mokyklėlę, kaip ten Sauliukui duoda neskanią košytę, kaip Domukas yra engiamas mokytojų, koks jis protingas, tik tinginukas. Išklausysite tiek, kad norėsite prarasti klausos dovaną, sakau jums.Tos, kurios vaitoja, kad neturi, ką apsirengti, aimanuoja ne todėl, kad sudegė jų namai su visomis drabužinėmis. Jų spintos lūžta nuo gariūninių skudurų, joms labai patinka shopintis, jos tiki apsipirkinėjimo terapijomis, perka žurnalus moterims apie visokius kremukus ir madingiausius drabužiukus, tada perka tuos kremukus ir drabužiukus. Vėliau vėl perka žurnalus ir sukasi kaip susivėlusios voverės savo spintose, praradusios menkiausią viltį surasti drabužį, kurį galėtų dėvėti. Mažos ir juodos suknelės taisyklė jų išgelbėti negali. Ne tik todėl, kad dažnu atveju tokios į mažą suknelę netilptų, bet ir todėl, kad jos yra tundros be menkiausių fantazijos užuomazgų, kaupiančios ryšulius tarpusavyje nederančių skarmalų. Jos krykštaudamos perka juos toliau. Ir pirks.

Nėra nei vieno vyro–kiaulės, apie mano vaikus, jei tokių kada bus, planetos nesisuks ir aš visada turiu, kuo apsirengti. Ačiū, jaučiuosi puikiai.

Šis tekstas yra skirtas sveiko proto žmonėms. Sveiko proto žmonės turi humoro jausmą. Rekomenduoju Instagram‘e followinti Celestebarber ir mėgautis vasara, kuri jau labai greitai pasibaigs. Ir bus jums liūdesiukas, nes taip jums ir reikia.


* Pagal 2012 m. atliktos apklausos duomenis, vienas iš keturių amerikiečių mano, kad Saulė sukasi aplink Žemę. Ne ką geriau ir su europiečiais.


Linkėjimai iš Trakų.
Komentarai

Kiti populiarūs įrašai:

Rankpinigiai, avansas, užstatas – išsiaiškinkime skirtumus

Civilinių teisinių santykių subjektai, dalyvaudami sutartiniuose teisiniuose santykiuose, neretai painioja juridines rankpinigių ir avanso sąvokas. Klaidingas rankpinigių ir avanso traktavimas dažniausiai pasitaiko kasdieninio pobūdžio sutartyse, sudaromose tarp fizinių asmenų, kurie nėra profesionalūs civilinės apyvartos dalyviai ir neturi specialiųjų teisinių žinių. Rūpestingi ir apdairūs sutartinių teisinių santykių dalyviai, siekdami, kad sudaroma sutartis atspindėtų tikruosius jų ketinimus ir valią, turi tinkamai suvokti sudaromos sutarties turinį. Tai leis išvengti netikėtų juridinių pasekmių.

Dvidešimt savybių, kurias reikia išnaikinti

Kalendoriniams metams baigiantis, labai populiaru sudarinėti visokius pasižadėjimų ir išsižadėjimų sąrašus apie tai, kaip pradėsime sportuoti nuo Naujų, kaip daugiau nebesielgsime ir kokie geri būsime. Gruodį prasideda kandidatų kėlimo į blogiausiųjų ir geriausiųjų nominacijas kampanijos, viskas suskaičiuojama, apibendrinama ir vėl sukuriamas senas Naujųjų scenarijus. Gyvenimas vyksta šiandien ir dabar, ne vakar, ne rytoj. Tai yra tiesa, senesnė už žmoniją, tačiau, jeigu pageidaujate, galite pasilikti įstrigę vakar dienoje arba laukti rytojaus, kuris neateis. Aš erdviau pagyvensiu šiandien. Ir mažiau bus tų, kurie kaitina mano nervų ląsteles.

Teisėto elgesio džentelmenų klube nepakanka

„1. Gimnazijos moksleiviai laisvanoriškai priima <...> šiomis taisyklėmis <...> nustatytas pareigas. <...> 4. Gimnazistai negali gerti alkoholinių gėrimų, rūkyti, vartoti narkotikų. <...> <...> niekas gimnazijoje neturėtų būti baudžiamas – nusipelnęs bausmės pats turi palikti gimnaziją.“ KTU gimnazijos Moksleivių taisyklių ištrauka Retas kuris negirdėjo neseniai įvykusio incidento KTU gimnazijoje. Moksleivė, pažeidusi Gimnazijos moksleivių taisykles, Gimnazijos nepaliko. Moraliniai švietimo įstaigos imperatyvai buvo kvestionuojami remiantis juridine argumentacija. Ar moralė visada gali išlaikyti teisės egzaminą? Ar teisė visada turi atitikti moralę? Jeigu atsakymai į abu šiuos klausimus yra neigiami, tuomet kyla trečiasis – kieno normos yra viršesnės įstatymo ir moralės normų kolizijos atveju? O gal tokia kolizija teisinėje valstybėje yra negalima?

Antrasis giminių skambutis

„Alio, a Rūtytė? Rūtyte, vaikeli, čia tu? Jėzau Marija, palauk, vaikeli. Antanėl! Antanai! Ar biesas tave trobon čia dabar atnešė?! Patylink, nedegink elektros, taigi miestan prisiskambinau, su Rūtyte kalbu! Alio, alio, ar tu čia, vaikeli? Teta Valytė čia, ar gerai girdi? Kaip gi tu, vaikeli, laikaisi? Mes vis apie tave čia pasišnekam, prisimenam. Girdžiu, girdžiu ir aš tave, Rūtyte, abi ausis ištempus. Antanas mano, aš tau pasakysiu, visai pablūdo senis. Žilė galvon – velnias uodegon, ne kitaip. Kiauras dienas tą savo VEFą pasiėmęs naujas stotis gaudo, elektrą gadina. Kad vėjo subinėje nebėra, tai sėdėtų pečių apsižergęs, bet ne, kožną dieną ramybės neduoda. Ot laikų sulaukiau, vaikeli, akys jau į aną svietą dairosi, o ramybės tai nematyt. Aš, Rūtyt, tokiu vienu reikalu skambinu. Kaimynų vaikis bėdavojos, kad Onos dokumentų tau persiųst per kažkokius internetus negali. Sako atjungė gal. Gal gėjai ten kažkokie? Girdėjau, kad neramu ir pas jus mieste, šeimas griauna, gyvent ramiai žmonė