Jūs lankotės egzistuojančiame unikalaus turinio tinklalapyje. Skaitykite, jeigu neskaityti negalite.

2015 m. liepos 17 d.

Penktadienio magija

Iš karto, in order to avoid any misunderstanding, pasakau visiems skeptikams, kad nemėgintų man čia ironiškai murkti, kaip kokie Češyro katinai, apie visokius šarlatanizmus, marazmus, nukvakimus, acto garinimus. Galite eiti žvejoti ir šašlykų kepti. Ir taip, mano namuose gyvena katės, taip, namuose nesunkiai pastebėtumėte katinų simbolikos, taip, ant stalo guli ir Okultizmo enciklopedija, taip, turiu net keturias Taro kortų kalades. So what?

Praėjusį kartą, kai lankiausi pas tėtį, laiptinėje stabtelėjau ties senolio kaimyno durimis. Jau gerai pažįstamo intuityvaus vidinio jausmo vedina pasiteiravau tėčio apie kaimyno sveikatą. Garbingo amžiaus senolio sveikata buvo puiki. Iki kitos dienos ryto. Tą rytą pro langą pamačiau VGMPS (greitosios medicininės pagalbos tinklalapio adresas turi būti lengvai įsimenamas, o ne kažkoks šakarmakarbuvovakarpakeltapenktuojulaipsniu.lt) automobilį kieme.

Pamenu, kaip paprastai žmogui įkalbėjau akies miežį. Negalėjau patikėti tuo, ką matau. Dabar kartais bijau ir prasižiot, ir mąstyt kreivai bijau, nes dar daug ką pamenu, bet nesakysiu, nes uždarys į kalėjimą iki gyvos galvos.

Iš esmės tai čia viskas paprasta, nes labai sudėtinga. Tai ir fizika, ir metafizika, astronomija, astrologija, okultizmas, kabala, kas tik nori ir vadinti gali kaip tik nori, tačiau paneigti negali, nes tokiu atveju neigtumei pats save. Reikia tikėti tuo, ko nėra. Ir tai nutiks.

Šį įrašą, kurį skaitote, paskatino mano nuostaba, kurią patyriau šįryt. Jau, rodos (tėtis vis sako man, kad, jeigu rodos, tai reikia žegnotis), turiu priprasti prie tų nuostabų ir nesistebėti, bet vis neišeina, vis iš naujo apstulbstu dėl mažų ir didelių gyvenime nutinkančių stebuklų.

Apie Taro kortas taip pat nepasakosiu, nes gautųsi nemenka krūva tomų. Jos gali būti tik gamykliniais dažais kvepiantys popierėliai, jeigu norėsite, kad taip būtų. Jeigu norėsite kitaip – tai bus visos žmonijos sukauptos išminties įkūnijimas simboliuose ir dar daug daugiau. Kortose magijos yra tiek, kiek jos į ją įdedate.

Tai štai paimu į rankas naują kaladę, ji visiškai kitokia nei klasikinė Raiderio–Vaito. Jaukinausi ją kelias dienas. Suformuluotas klausimas buvo susijęs tiksliai ir aiškiai su profesine veikla. Ir pyst – pentaklių riteris. Va taip. (Tiems, kas nėra susidūrę su Taro kortomis ir nežino jų reikšmių, paaiškinsiu: tai bene labiausiai su profesine veikla susijusi korta iš 78 kortų kaladės. Kiti supras ir nieko čia aiškinti nereikia.) Tikimybė viena iš septyniasdešimt aštuonių. Ir ji iš pirmo karto atsitiko. Gera kaladė. Reiškia kalbės su manim.


Nebūkite skeptikais. Pasaulyje yra tiek dalyku, kurių nematome tik todėl, kad nenorime matyti. Būkite bepročiais kvailiais, kaip nulinė Didžiųjų Arkanų korta. Būkite vaikais ir stebėkitės viskuo, nes gyvenimui tapus įpročiu, įkalinate save labai mažame ir labai tamsiame kambarėlyje.

Čia vienas mano katinas ir visai čia pat gero penktadienio linkėjimai.


Komentarų nėra :

Rašyti komentarą