Jūs lankotės egzistuojančiame unikalaus turinio tinklalapyje. Skaitykite, jeigu neskaityti negalite.

2014 m. gruodžio 2 d.

Unwanted Facebook friend request pending arba kaip pasakyti ne pasakant taip

“Always telling the truth is no doubt better than always lying, although equally pathological.”
Robert Brault

Ne visada gali pasakyti ne, kai norisi, ar ne? Ne visada nori arba gali pasakyti ir taip. Keisti dalykai nutinka gyvenime. Ne pavirsta į taip, o taip tampa ne. Kartais dažniau negu norėtume.

Supypsi telefonas – įkyruolis, landus tipas, su kuriuo šiandien susipažinote, siunčia jums linkėjimus ir Facebook pasiūlymą draugauti. Galima atmesti pasiūlymą ir tai pamiršti, bet ryt sporto salėje jis vėl vaipysis kaip beždžionė ir klaus, ar dar nematėt friend request‘o. Nenorite dalintis savo Facebook paskyros turiniu su kolega ar penkioliktos eilės pusbrolio sūnėnu, bet dar labiau nenorite akivaizdžiai atmesti prašymosi į elektronines draugystes (nes kaip gi darbe arba per giminės suvažiavimą į akis reikės pažiūrėt)? Žinau tą jausmą.

Galite keisti kiekvieno Facebook įrašo nustatymus taip, kad konkretų post‘ą matytų tik jūsų pasirinkti asmenys, galite nevargti ir pasielgti paprasčiau – visus nenoriu, bet reikia įkyruolius, giminaičius ir kitus kalafiorus priskirkite restricted grupei. Šie laimingieji, būdami jūsų Facebook draugų sąraše, matys tik viešą jūsų profilį, t. y. tiek ir tik tiek, kiek jūsų turinio mato draugų sąraše nesantys.

Viskas. Giminaitis, kurį paskutinį kartą matėte, kai jums buvo treji (bent jau taip tėvai sakė), nebetalpins savo bulvinių komentarų po jūsų Facebook turiniu, visų pinigus skaičiuojanti gnyda kolegė, kuriai baisiai rūpi, kiek jūs uždirbate pinigų, nesužinos, kad vakarais mėgaujatės XO konjaku, anyta ramiau miegos neišvydusi vakarėlio nuotraukų. Žodžiu, visiems bus gerai ir visi bus laimingi. Tokia mutual benefit gausis.

Tai padaryti galite paprastai: asmens Facebook profilyje esančiame išskleidžiamajame Friends meniu pasirinkite Add to another list > Restricted.

Ir vilkas sotus, ir avis sveika. Jūsų ne tapo taip, o jūsų taip tapo ne.

Komentarų nėra :

Rašyti komentarą